En çok izlenen türk diziler netflix

Apr 22, · Netflix Türk dizileri içeriğinde hem Netflix' in kendi orijinal Türk dizilerini hem de yayın haklarını satın aldığı Türkiye' de en çok izlenen dizileri listeledik. İşte, yayınladığı dönemlerde en popüler Netflix dizileri arasında yer alan ve Netflix' te yayınlanan en iyi Türk dizileri. Aug 02, · Türkiye' de En Çok İzlenen Netflix Dizileri; 1. Netflix' in yılında en çok izlenen dizilerinden biri olan Yakamoz S- 245 hem başarılı oyuncu kadrosu hem de fantsatik senaryosuyla dikkat çekiyor. Dizide Arman isimli deniz biyologu ve ekibi su altında araştırma yaparlarkendünyadabüyük bir felaket yaşanır. Uluslararası DizilerDaha fazlasını keşfet · Kaçak Gelinler · Uysallar · BÖRÜ · Bir Başkadır · Kördüğüm · Exatlon · 50M2 · Türk Malı. Dec 21, · “ Ömer iyi çocuktu, ama fena bir kusuru vardı. İnsanlara fazla güveniyordu! ” Bu replikle hayatımıza giren Ezel, hala Netflix’ te en çok izlenen Türk dizileri arasında! Üzerinden yıllar geçse de unutulmayacak karakterleriyle ve konusuyla tekrar tekrar izlenebilecek bir dizi. Kadroda Tuncel Kurtiz, Kenan İmirzalıoğlu gibi usta.

 • Beqaror seriali rus tilida

 • Qasos korea seriali 4 qism

 • Mumya 1 izle

 • Japon filmleri izle romantik komedi

 • Google translate russian to uzbek kamera


 • Video:Izlenen netflix diziler

  Izlenen türk diziler

  En iyi Türk dizileri: Netflix' te izleyebileceğiniz en iyi Türk dizileri · Bir Başkadır · Masum · Börü · Fi · Aşk 101 · 50m 2 · Hakan Muhafız · Kördüğüm. Feb 16, · Netflix Türkiye' de bu hafta en çok izlenen filmler ve diziler: Filmler: Aşk Taktikleri; Tinder Avcısı; Penceremden; Ayrıcalık; Tomb Raider; The Magnificent Seven; Ada; Senden Önce Ben; Tall Girl 2; Dokuzuncu Kapı; Diziler: All of Us Are Dead: Sezon 1; Dark Desire: Sezon 2; Inventing Anna; Dark Desire: Sezon 1; In From the Cold: Sezon 1; Snowpiercer: Sezon 3. Kelebegin rüyasi. Aşk Tesadüfleri Sever 2. Acı Tatlı Ekşi. Netflix' te İzleyebileceğiniz En İyi 20 Türk Dizisi · 1) Leyla ile Mecnun| IMDb: 9, 1 · 2) Bir Başkadır| IMDb: 8, 6 · Netflix. Netflix orijinal içeriklerinin yanı sıra yayın haklarını satın aldığı dizi ve filmlerde yer alır. Netflix' te birbirinden güzel Türk dizileri de. Netflix Türk Dizileri – Netflix' de En Çok İzlenen En İyi Türk Dizileri # SosyalMedya # Tv # BB · 11. Atiye ( – ) IMDb: 7. Rise of Empires: Ottoman ( ). Netflix’ in kendi bünyesinde çıkardığı ve Ay Yapım ile ortaklaşa hareket ettiği Aşk 101, Netflix Türkiye’ de şimdiye kadar en çok izlenen Türk dizileri arasında en tepede yerini aldı diyebiliriz. Dizinin oyuncu kadrosunda Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Selahattin Paşalı ve İpek Filiz Yazıcı yer almaktadır.

  NETFLİX TÜRK DİZİLERİ - IMDB PUANI YÜKSEK 24 DİZİ ÖNERİSİ · 1. Yakamoz S245 · 2. Pera Palas' ta Gece Yarısı · 3. Bir Başkadır · 7. Netflix' te İzlenebilecek En İyi Türk Dizileri · 1. Bir Başkadır · 3. 50 Metrekare · 5. Leyla ile Mecnun · 7. Rise of Empires: Ottoman. Jan 30, · En çok izlenen Netflix dizileri listesindeki Witcher‘ ın fantastik hikayesinde, yüzyılı aşkın süredir bir arada yaşayan insanlar, cüceler ve elfler arasındaki barışın sona ermesiyle birlikte yeni bir ırklar arası savaş meydana gelir. Zalim suikastçı The Witcher yani Geralt of Rivia, vaadedilen çocuğun doğumunu bekler.

  Türk Yapımları Zirvede! Türkiye' de Geçen Hafta En Çok İzlenen Netflix Dizi ve Filmleri · 10. Netflix' teki Diğer Türk Dizileri. Diriliş Ertuğrul; Börü; Fi; Avlu; Masum; Beni Böyle Sev; Yunus Emre; Yer Gök Aşk; 46. Netflix yerli dizi önerileri · Mehmetcik Kûtulamâre. yapımı Mehmetcik Kûtulamâre bir drama dizisi. · Kardeş Payı. ' te yayınlanan ve iki sezondan oluşan. En Çok Türk Yapımlarına Kitlendik! Türkiye' de Geçen Hafta En Çok İzlenen Netflix Dizi ve Filmleri ; 10. Kaçak Gelinler ( 2.