Türküm ama tedavi oluyorum

Aug 29, · Cumhurbaşkanı Erdoğan ’ ın Çankaya’ daki ilk resepsiyonunda, Emine Erdoğan ’ ın ‘ Siz nerelisiniz? ’ sorusuna HDP ’ li Sırrı Süreyya Önder ’ in, ‘ Adıyamanlıyım, Çok affedersiniz Türküm, tedavi oluyorum’ yanıtını vermesi Erdoğan çiftini güldürdü. Sırrı Süreyya Önder, mahalli seçimlerde, HDP İstanbul. ' sorusuna HDP' li Sırrı Süreyya Önder' in, ' Adıyamanlıyım, Çok affedersiniz Türküm, tedavi oluyorum' yanıtını vermesi Erdoğan çiftini güldürdü. Jan 11, · muhtemelen ya " benim annem de türk" ya da " türküm ama tedavi oluyorum" diyordur. kısaca türk değildir. türkmüş gibi davranarak manipülasyon yapmakta ve bunu partisinin propagandası için kullanmaktadır. profesyoneli güldürür. diye sorması üzerine, Önder, “ Adıyamanlıyım, Çok afedersiniz Türküm, tedavi oluyorum“ yanıtını verdi. Önder' in esprisi Erdoğan çiftini ve. Sırrı Süreyya Önder' den Emine Erdoğan' a: Türküm, tedavi oluyorum! al/ 1qaDwdM twitter. com/ hgrcjUJBdE”. Aug 29, · çok affedersiniz türküm tedavi oluyorum. tanım: komik ve hatırlatıcı söylem.

 • Chaqmoq makvin multik 2 uzbek tilida

 • Yeni azeri komediya filmleri

 • Arı maya animasyon film izle türkçe dublaj

 • Mehmonxona bekasi 10 qism uzbek tilida

 • Atiye 3 2 izle


 • Video:Oluyorum türküm tedavi

  Tedavi oluyorum türküm

  hem de tam emine erdoğan' a söylemelik söylem *. tabii çiftin gülmesi düşündürücü. hadi onlar anlamadi da gulmekten yerlere yatmis. siz anlamayip nereye yattiniz? sözlükçüler bozuntuya vermiyor sadece. sırrı süreyya önder tarafından emine. Türküm tedavi oluyorum Retweeted · Tumi · ·. Imagine an episode of The Office where they all have to get vaccinated. Oct 04, · Ama özellikle " çözüm süreci" olarak tanımlanan dönemde dostunun da düşmanının da önemsemeye başladığı bir isim. Çok afedersiniz Türküm, tedavi oluyorum" yanıtını vermesi. Hayati İnanç ile " Derdini Söyle" uzun bir aranın ardından kaldığı yerden devam ediyor. Salih Selman' ın ilginç hayat hikayesinin yer aldığı bu bölümde başlıca. " Adıyamanlıyım, Çok afedersiniz Türküm, tedavi oluyorum. “ Önder' in bu " esprisi" Erdoğan çiftini ve masadakileri güldürdü.

  Çok affedersiniz Türküm, tedavi oluyorum. ” Gazetelere yansımıştı, bu “ Türklük hastalığı” esprisine Tayyip Erdoğan dahil pek çok kişi. diye sorduğu Önder' in, " Adıyamanlıyım, Çok afedersiniz Türküm, tedavi oluyorum" yanıtını vermesi ve esprinin Erdoğan çiftini güldürmesi gibi. Sadece sabır ve teslimiyet ☺ ️ ️. çok affedersiniz türküm tedavi oluyorum · bir ayar olarak algılamak için; · sirri sureyya onder belki de yilin ayarini vermis, gelisine voleyi cakmis, lafi. nerelisiniz diye soran first ladye türküm ama tedavi oluyorum diyen sırrı süreyya önder söylemi. daha kötüsü etrafındakilerin buna gülmesi. cok afedersiniz turkum deyip bir de hakaretin boyutunu artirip tedavi oluyorum denince bir minik haber basligi olarak kaliyor. bu topraklarda osmanli' dan beri. sorusuna HDP' li Sırrı Süreyya Önder' in verdiği, " Adıyamanlıyım, Çok affedersiniz Türküm, tedavi oluyorum" yanıtını vermesi Cumhurbaşkanı ve.