En iyi turk aşk filmleri listesi

Failed magician Iskender decides to do a tour to save his career, but has to bring his grumpy and senile father along. The tour is quite unexpectedly interrupted when a bride actually disappears from the stage. Directors: Ali Taner Baltaci, Cem Yilmaz | Stars: Cem Yilmaz, Mazhar Alanson, Özlem Tekin, Tuna Orhan. Hatta ve hatta, Türk duygusal aşk filmlerini tek başınıza da izleyebilirsiniz. Aşağıdaki Türk aşk filmleri listesine detaylı bir şekilde göz atın ve. Mehmet Açar, Türk sinemasının en iyi aşk filmlerini seçti. İşte Yeşilçam' ın unutulmazlarına ağırlık verilerek hazırlanmış en iyi aşk filmleri listesi! Sevmek Zamanı 1965 Yönetmen: Metin Erksan Halil ( Müşfik Kenter), hiç tanımadığı Meral’ in ( Semra Özcan) resmine âşıktır. Eğer aşk ve sevgiye meraklı biriyseniz veya iki saat olsun bile yorucu hayattan uzak durmak istiyorsanız sizin için Türk Romantik ve aşk. Apr 13, · İzlerken Ağlatan En İyi Türk Aşk Filmleri Listesi. Türk sinemasının en başarılı filmlerinin yer aldığı Aşk filmleri türündeki efsane yapımları bir araya getirdik. En iyi Türk aşk filmlerini listelediğimiz içeriğimizde filmler IMDb puanlarına göre sıralanmıştır. İşte gelmiş geçmiş en iyi ve en çok izlenen 34.

 • Chaqmoq makvin multik 2 uzbek tilida

 • Yeni azeri komediya filmleri

 • Arı maya animasyon film izle türkçe dublaj

 • Mehmonxona bekasi 10 qism uzbek tilida

 • Atiye 3 2 izle


 • Video:Listesi turk filmleri

  Filmleri listesi turk

  Ama bilin bakalım ne yok! Tabii ki, en güzel romantik Türk filmleri listesi. İşte biz de sizler için bu eksiği tamamladık ve romantizmin. Türk yapımı projeler genellikle ilgi alanımıza girmiyor ancak bazı filmler var ki gerçekten ya oyunculuktan, ya yönetmenin çok iyi iş. Aug 20, · Tüm Zamanların En İyi Türk Aşk Filmleri - En İyi, Romantik ve Yerli Türk Yapımı Aşk Filmleri Listesi Duygusal ve romantik aşk filmleri, kimileri için bir tutku olurken kimileri. Aşk filmleri arasında en iyi olan Türk yapımları Türkçe izlemek isteyenler için derledim. Siz de yerli aşk filmleri arıyorsanız, bu liste. Aşk filmleri, dram, romantik ve romantik komedi olarak üçe ayrılır. Kadın erkek ilişkilerini mercek altına alan bu tür filmler, hem Türkiye' de. Apr 12, · Delibal ( ) IMDB : 6, 8.

  En iyi Türk aşk filmleri arasında olan Delibal Filmi, aynı okulda okuyan Füsun ve bipolar hastası olan Barış’ ın aşkını ele alıyor. Füsun, okuluna bağlı bir kadındır. Okuduğu okulun her noktasında, mimarlık öğrencisi olan Barış’ ın eserleri ve dokunuşları vardır. Mutlu bir ilişkisi olan. En iyi yerli romantik film sence hangisi? · Sonsuz Aşk · Her Şey Aşktan · Sadece Sen · Acı Tatlı Ekşi · Yarına Tek Bilet · Bir Küçük Eylül Meselesi. Jul 09, · En İyi Türk Aşk Filmleri. 1- Sevmek Zamanı: Imdb Puanı: 8. 2 Geçimini boyacılık yaparak sağlayan Halil, münzevi bir yaşam sürmektedir. Bir gün iş için gittiği köşklerden birinde bir kadının fotoğrafını görür. Gözlerini fotoğraftan ayıramayan Halil, her fırsatta fotoğrafı izlemek için köşke gelmeye başlar. Dec 14, · Mehmet Açar, Türk sinemasının en iyi aşk filmlerini seçti. Sevmek Zamanı 1965.

  Yaklaşan Sevgililer Gününe İnat Ağlatan Yerli Aşk Filmleri · 1. Acı Tatlı Ekşi · 2. Senden Bana Kalan · 3. Bir Varmış Bir Yokmuş · 4. Aşk Tesadüfleri. Büyüleyici olan bu filmi izlemediyseniz, mutlaka izlemelisiniz. 6 puana sahiptir. Türk aşk filmleri duygusal kategoride en etkili. Son yıllarda yapılmış, izlenmesi gereken en iyi Türk aşk filmlerini derledim. Listede romantik komediden, drama kadar birbirinden duygusal. Sinema severler için özenle hazırladığımız bu listede romantizm ve duygu dolu en iyi Türk aşk filmleri yer alıyor. İşte en iyi 34 yerli aşk.