Komik türk filmleri top 10

Jul 15, · A small town people accidentally sinks a US war ship. The mainland decides to cut their ties and leave them to their fate. Without another option, the town becomes a sovereign state but the US still wants to obliterate them. Director: Murat Kepez | Stars: Çaglar Çorumlu, Büsra Pekin, Mahir Ipek, Ugur Bilgin. Türkiye, komedi kategorisinde çok sayıda filme imza atan ülkelerin başında geliyor. Her ne kadar gişe rekorları kıran Recep İvedik serisi,. Eyvah Eyvah ; 16. Çalgı Çengi ; 11. Mandıra Filozofu. Mandıra Filozofu · 10.

 • Chuqur 2 sezon 57 qism uzbek tilida hd

 • Mumya 1 izle

 • Yeni azeri komediya filmleri

 • Такдир уйини узбек тилида 5 серия

 • Mehmonxona bekasi 10 qism uzbek tilida


 • Video:Filmleri komik türk

  Türk komik filmleri

  100 min | Comedy. Karakomik Filmler: Kacamak ( ). 60 min | Adventure, Comedy, Fantasy. Karakomik Filmler: Emanet ( ). İşte en çok izlenen Türk yapımı yerli komedi filmi önerileri. Türk Komedi Filmleri. İlk filmi ile komedi tarihine geçmeyi başaran Aykut. Father Son Relationship ( 10) Love ( 10) Police ( 10) Violence ( 10) Cigarette Smoking ( 9) Horse ( 9) Husband Wife Relationship ( 9) Money ( 9) Mother Son Relationship ( 9) Murder ( 9) Based On Novel ( 8) Fenerbahce ( 8) One Word Title ( 8) Village ( 8) Blood ( 7) Gun ( 7) Hospital ( 7) Title Spoken By Character ( 7) Train ( 7) Turkey ( 7) Black Comedy ( 6) Friendship ( 6) Hero ( 6) Kiss ( 6) Snow ( 6) Soldier ( 6). Tüm zamanların en iyi yerli komedi filmleri: · Kara Bela · Güneşin Oğlu · İnşaat · Çalgı çengi · Düğün Dernek · Neredesin Firuze · Arog · Kötü Kedi. Türk Komedi Filmleri: Son 10 Yılın En Komik Filmleri ; 14) Sürgün İnek ( ) | IMDb: 5. 1 · Ayhan Özen · Hasan Kaçan, Şebnem Sönmez, Vildan Atasever ; 15) Zaman. s ( 10) Blood ( 10) Car Accident ( 10) Dancing ( 10) Deception ( 10) Explosion ( 10) Father Daughter Relationship ( 10) Foot Chase ( 10) Helicopter ( 10) Hotel ( 10) Istanbul Turkey ( 10) No Opening Credits ( 10) Violence ( 10) Bar ( 9) Beating ( 9) Betrayal ( 9) Car ( 9) Car Chase ( 9) Falling From Height ( 9) Fistfight ( 9) Gunfight ( 9) Held At Gunpoint ( 9) Hostage ( 9) Kiss ( 9) Machine Gun ( 9). Mar 23, · Gelinoğlu. Netflix yapımı bu Türk komedi filminde hayatından memnun olmayan ve bir değişim isteyen Aziz' in maceralarını izliyoruz.

  Hayallerine kavuşamayan Aziz yeni bir iş ve aşk fırsatı yakalamak için önüne fırsatı değerlendirmek ister. EN İYİ TÜRK ( YERLİ) KOMEDİ FİLMLERİBizler de bu içerikte " en çok izlenen komedi film önerileri" arasında yer alan yerli yani " Türk komedi filmlerini" elimizd. Jul 09, · En İyi Türk Komedi Filmleri: 10. Eltilerin Savaşı. Henüz yılında vizyona girmiş bir film olmasına rağmen, Eltilerin Savaşı IMDb' de şu an için 5. 7 puan almayı başarmış bir filmdir. Çöpçüler Kralı · 13. Kibar Feyzo · 12. Hükümet Kadın · 11. Düğün Dernek · 9. Komedi filmleri - En iyi Türk komedi filmi önerileri ( En komik filmler) ; 9. Ali Kundilli - ; 10 Sümelanın Şifresi 3: Cünyor Temel -. En komik 35 Türk filmi.

  Bizi yıllar boyu kahkahalara boğan, çocukluğumuzdan bugüne en çok güldüğümüz Türk filmleri. Beş Milyoncuk Borç Verir misin? Yepyeni film sahneleri özel kolajlarını ilk izleyen siz olmak istiyorsanız tıklayın 👉 ly/ 2KoV2LmTürk Sinema Tarihinin En Komik SahneleriCem Yılma. Türk Komedi Filmleri – Son Yıllara Damgasını Vurmuş En İyi 32 Türk Komedi Filmi # SosyalMedya # Tv # BB · 32. Pardon ( ) IMDb: · 31. Vizontele ( ) IMDb: 8. Ülkemizde çekilen komedi filmleri oldukça popülerdir. Her yıl birbirinden farklı pek çok komedi filmi vizyona girse de vazgeçilmez olanlar,.