2016 aşk filmleri türk

Bizans Oyunları - Geym of Bizans 15 Ocak. Siccin 3: Cürmü Aşk 2 Eylül. Bir Film, 7, ₺ 2. Kelebeğin Rüyası, dostluk ve aşk üzerine etkileyici bir film. İkimizin Yerine ( ) IMDB Puanı: 6, 9. Nejat İşler' in başrolünde olduğu film. Aug 20, · Unutmayın ki, Türk yapımı aşk filmleri sadece sevgiliyle ya da eşle değil, arkadaşla da izlenebilir. Hatta ve hatta, Türk duygusal aşk filmlerini tek başınıza da izleyebilirsiniz. Jul 01, · Ada’ nın güzelliği Alper’ e belki de ilk defa aşkı tattırmıştır. Final sahnesi ile seyirciyi etkilemeyi başaran yapımlardan. İkimizin Yerine ( ) Sonuna kadar gizemini korumayı başaran farklı bir film. Çiçek adlı genç kız, 18. yaşına henüz girmiştir. Yaşadığı küçük kasaba ve hayatın monotonluğundan bıkmış durumdadır.

 • Red notice 2 türkçe dublaj izle jet film

 • Qasos korea seriali 4 qism

 • Mumya 1 izle

 • Japon filmleri izle romantik komedi

 • Google translate russian to uzbek kamera


 • Video:Türk filmleri

  Filmleri türk

  Türk Filmleri · 1. 120 min | Comedy, Drama. 8 · Bizans Oyunlari: Geym of Bizans · 2. Bizans Oyunlari: Geym of Bizans ( ). İzlerken Ağlatan En İyi Türk Aşk Filmleri Listesi. Türk sinemasının en başarılı filmlerinin yer aldığı Aşk filmleri. Aşk filmleri, dram, romantik ve romantik komedi olarak üçe ayrılır. Kadın erkek ilişkilerini mercek altına alan bu tür filmler,. Apr 13, · AŞK FİLMLERİ, TÜRK & YERLİ 24 AŞK FİLMİ. Sevmek Zamanı – IMDb Puanı: 8. Türk aşk filmleri arasında tam bir efsane. Halil ( Müşfik Kenter), hayatını boyacılık yaparak kazanan sade bir yaşam sürmektedir. Bir gün iş için gittiği köşklerden birinde bir kadının fotoğrafını görür. İlk olarak yılında vizyona giren ve yılında ise ikinci filmiyle karşımıza gelen Kocan Kadar Konuş filminin yönetmen koltuğunda Kıvanç.

  Apr 13, · Kendi halinde bir adam olan Bekir’ in karşılıksızda olsa delicesine tutulduğu Uğur’ dan bir türlü vazgeçemeyişini ve bu aşk için tüm hayatını hiçe saymasını anlatan film en iyi Türk aşk filmlerinden biri olmuştur. A small- time locksmith is left to pay late his father' s debts to the mob, falling in love with a lawyer who' s also in deep trouble. Director: Bedran Güzel | Stars: Ibrahim Büyükak, Zeynep Kocak, Gupse Ozay, Cengiz Bozkurt. Amansiz Takipmin | Short, Action, Comedy. Ocak - MartDüzenle ; O · C · A K · 22 · Köstebekgiller 2: Gölgenin Tılsımı ; O · C · A K · 29, Her Şey Aşktan ( Her Şey Aşk İçin) ; Ş U · B · A T · 5, Kötü Kedi Şerafettin. Büyük ozanın gençlik yıllarına odaklanan filmde Veysel karakterini Türk Halk müziğinin genç yıldızlarından Emirhan Kartal canlandırıyor. Son yıllarda yapılmış, izlenmesi gereken en iyi Türk aşk filmlerini derledim. Romantik komediden drama kadar birbirinden duygusal 20 film. Yılının En İyi 10 Türk Filmi. İftarlık Gazoz Dondurmam Gaymak filmi ile sinema kariyerine başlayan Yüksel Aksu, anlattığı samimi hikayeler ile seyirciyi salonlara çekmeyi başarmıştır. Bu sefer de yine bir Ege hikayesi olarak 70' lerin Türkiye' sinde geçen filmde yaz tatilini bir gazozcunun yanında geçirmek isteyen çocuğun hikayesini anlatıyor. yılı yerli sinema açısından bir hayli bereketli geçti.

  Romantik Komedi: Aşk TadındaHD) | Türk Filmi. Yılının En İyi 10 Türk Filmi ·. · İftarlık Gazoz · Annemin Yarası · Kardeşim Benim · Kötü Kedi Şerafettin · Magi · Kor · Her Şey Aşktan.