En iyi yerli filmler son 10 yıl

Eyvah Eyvah filmiyle büyük ses getiren Ata Demirer, bu başarının hemen ardından ikinci filmini çekti. Eyvah Eyvah 2 ile İstanbul macerasını bitirip köyüne gelen Hüseyin' in yarım kalan aşkı anlatılıyor. İstanbul' a giderken Müjgan' ı geride bırakmış ve babasını aramaya gitmiştir. Babasını bulup köye gelince sıra Müjgan' ı istemeye gelmiştir. En İyi 100 Türk Filmi, Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yılında Türk sinemasının 100. yılı dolayısıyla gerçekleştirilen. Üsteğmen Süleyman Kuzey Irak' ta görev yapan bir askerdir. Amerikan askerleri tarafından kafaya çuval geçirilme hadisesini yaşamıştır ve bu duruma sessiz kalmak onuruna dokunmuştur. Bu ağır yük ile daha fazla yaşayamayacağını anlar ve olayın ayrıntılarını, neler hissettiğini kaleme alır. Yazdığı mektubu devletin gizli ajanı Polat Alemdar' a göndere. Son 20 Yılın En İyi ve En Çok İzlenen 25 Türk Filmi.

 • Film izleme en iyi site

 • Qasos korea seriali 4 qism

 • Mumya 1 izle

 • Japon filmleri izle romantik komedi

 • Google translate russian to uzbek kamera


 • Video:Yerli filmler

  Yerli filmler

  İzlerken gözyaşlarınıza hakim olamayacağınız bir Türk filmi daha en iyiler arasındaki yerini aldı. Son 1 yıl boyunca Netflix, ve Mubi gibi platformlarlar ile sinemada yayınlanmış en iyi 10 yerli filmi IMDb puanlarına göre listeledik. Beyin kanseri olan babalarının tedavi edilmesi için İstanbula gelen Ali ve Reşat kardeşlerin başından geçen hikayenin anlatıldığı filmde kemoterapinin ağır ve ağrılı olmasına dayanamayan babalarının hastaneden kaçmasıyla olaylar gelişir. Ali ve Reşat hastaneye geldiklerinde babalarını bulamaz ve bu koca şehirde nereye gitmiş olabileceğini bulmaya ç. Dec 01, · En iyi 40 yerli film Türkiye sinemasında son 10 yıldavizyona giren en önemli 40 film. Üç Maymun ( Nuri Bilge Ceylan) En iyi 40 yerli film Büyük Adam Küçük Aşk ( Handan İpekçi) En iyi 40 yerli film Hokkabaz ( Cem Yılmaz- Ali Taner Baltacı) En iyi 40 yerli film 3. Sayfa ( Zeki Demirkubuz) En iyi 40 yerli film 9 ( Ümit Ünal). See full list on neoldu. Ayla · Bizim İçin Şampiyon · 7. Koğuştaki Mucize · Daha · Kelebekler · Çiçero · Türk İşi Dondurma · Cep Herkülü : Naim Süleymanoğlu. Vezir ParmağıFull HD) | Türk Filmi · Sakar ŞAKİR - HD Türk Filmi ( Kemal Sunal) · Çakallarla Dans 4 | Tek Parça HD İzle | Yerli Film. Binlerce hatta milyonlarca kişi tarafından peygamber gibi görülen ve kırmızı bülten ile aranan bir tarikat liderinin Amerika' da yakalandığı bilgisi ulaşır. Bu kişi Deccal kod adıyla aranmaktadır ve çok tehlikeli olabilecek bir kitleyi yönetmektedir. Polis teşkilatında görevli en iyi polislerden iki kişi suçluyu alıp Türkiye' ye getirmekle görevlen. Komediden drama birçok türde çekilen Türk filmleri sinema.

  Sizin için son yirmi yılda çekilen ve IMDb' de oldukça iyi puanlar alan Türk. Merhaba filmseverler. Bu listemizin konusu " Son 10 Yılın En Çok İzlenen 10 Türk FilmiListemizde yer alan bilgiler Box Office. 20 yıl süren mutsuz ilişkilerinin ardından yolları kesişen Solmaz ve Fikret, mecbur kalıp eş rolüne girerler. İstanbul- Adana arasında geçen film,. Güngörende yaşayan bencil, kaba ve ilginç bir karaktere sahip Recep İvedik amaçsız şekilde hayatına devam eden bir adamdır. Bir gün yolda giderken cüzdanını düşüren bir adam görür ve cüzdanı alıp kaçmaya çalışan başka bir adama müdahale ederek cüzdanı sahibine vermek ister fakat adam çoktan ortadan kaybolmuştur. Cüzdanı alıp eve gelen Recep, televi. Feb 13, · Gelmiş Geçmiş En İyi Komedi Filmleri; Güncel Instagram Hesap Dondurma Rehberi: 3 Adımda Instagram Hesap Dondurma ve Silme Nasıl Yapılır? İnternetten Para Kazanmak İçin İzleyebileceğiniz 18 Yol; ve ' nin En İyileri de Listede!

  Ölmeden Önce Mutlaka İzlenmesi Gereken Başyapıt Niteliğindeki Filmler. İlk filme duyulan ilgiyi gören Şahan Gökbakar ikinci filmi ertesi sene yeyınladı. Yine bencil ve pislik bir adam olan Recep İvedik bu kez ninesinin isteklerini yerine getirmeye çalışıyor. Recep' in ninesi de tuhaf bir kadındır. Küfür ağzından eksik olmayan bu garip nine ölmeden önce Recep' ten 3 şey istediğini söyler. Bunlar; önce iş bulacak sonra. : 47 Son Güncelleme: 16. yılının en başarılı filmleri arasında yer alan Dağ II, izleyenleri derinden. Sivas' ın bir köyünce parası olmadığı halde oğlunun evlenme isteğini yerine getirmeye çalışan İsmail' in hikayesini anlatır. Babanın dostları olan Tüpçü Fikret, Çetin ve öğretmen Saffet bu konuda gerekli olan desteği sağlamak ve düğünü beraber yapmak için kolları sıvarlar. 10 gün içinde gerekli parayı bulacaklarını ve işleri yerine koyacaklarını düşü. Sep 04, · Listemizde en iyi Türk filmi seçimi sırasında son 10 yıl içerisinde çekilmiş en iyi 5 film listesini çıkardık.

  En iyi filmler Türk yapımı olarak bu 5 filmi de izlemenizi tavsiye ederiz. Açık Liste 5 seçenek eklendi + Sende Bir Seçenek Ekle 17 Paylaşım Paylaş Tweet. Ne kadar iyi bir filmseversin? Performansına göre bir ödül seni bekliyor. İzlediğin filmleri işaretle ve sonucu gör. Jan 08, · Son 1 Yılda Yayınlanan En İyi 10 Yerli Film Tavsiyesi. yılının ilk yarısı da dahil olmak üzere 2 yıl, çoğumuz için pandemiden kaynaklı evde geçiyor. Pandemi sürecinin ise en çok etkilediği alanlardan biri, kesinlikle sinema sektörü oldu. İnsanlar sinemaya alternatif olarak özellikle son birkaç yılda dijital. İlk filmde oğlunu evlendirmeye çalışan İsmail, ikinci filmde torununu sünnet ettirmek için kolları sıvıyor.

  İlk filmde olduğu gibi yine bir araya gelen ekip, kendilerinden beklendiği gibi boylarını aşan bir olaya imza atıyorlar. Sünnet işi yöresel olmaktan da çıkıp tüm il çapında bir olay halini alıyor. Bu koşuşturmanın içinde yeni bir aşk doğuyor. Koğuştaki Mucize. : Seni Kalbime Gömdüm. Pek Yakında: Geçimini korsan DVD’ ler ve bir takım kanunsuz işlerle sağlayan Zafer, hayatını düzeltmezse çok sevdiği eşinin onu terk edeceğini anlar. Zafer, eşini geri kazanmak için hayatını düzene koymaya çalışır ve eski. Apr 11, · Siz beğendiğiniz, istediğiniz filmi ön sıraya koyabilirsiniz. Ayla Bizim İçin Şampiyon 7. Koğuştaki Mucize Daha Kelebekler Çiçero Türk İşi Dondurma Cep Herkülü : Naim Süleymanoğlu Müslüm Ekşi Elmalar Bu Son Olsun Aşk Tesadüfleri Sever Yahşi Batı Kaybedenler Klübü Av Mevsimi Arif v 216 Kelebeğin Rüyası İftarlık Gazoz.

  Murat' ın vefat etmesiyle Osmanlı Devleti' nin başına yeni geçen genç yaştaki Sultan Mehmet' in tek bir hayali vardır. O da Canstantiniye' yi fethetmektir. Genç Sultan bu uğurda ne olursa olsun feda etmeye hazırdır fakat Bizans surları sağmalığı ile muşhurdur ve bu güne kadar kim şehri kuşattıysa bu surları geçememiş ve geri çekilmek zor. Halkın kötü kahramanı Recep İvedik ilk üç filmki maceralarına bu kez yurt dışında devam ediyor. Recep mahalledeki çocukların futbol takımı çalıştıran gönüllü antrenördür. Mahalle arasındaki boş arazide futbol oynayan çocuklar gelen haberle üzülürler. Bir yatırımcı bu araziyi alıp oraya bina yapacaktır. Buna engel olmak isteyen Recep İvedik gider ko. İzlemeyen Bin Pişman: IMDb' ye Göre Son 20 Yılın En İyi 20 Türk Filmi · 20. Kabadayı ( ) – IMDb: 7. Sen Aydınlatırsın Geceyi ( ) –.