Türk yapımı ağlatan aşk filmleri

Sen Yaşamaya Bak · 2. Geçen Yaz ( Last Summer) · 3. Yarına Tek Bilet · 4. Ağır Romantik · 5. Bir Aşk İki Hayat · 6. Aşk Tesadüfleri Sever 2 · 7. Kültür - Sanat · Eğer bu sıralar çok bunaldıysanız hüngür hüngür ağlatan aşk filmleri tam size göre. · Selvi Boylum Al Yazmalım · Ağır Roman · Issız. Ağlatan Türk yapımı aşk filmleri ile karşınızdayız. Bu tip filmlere hep ihtiyacımız var. Biz de izleyenleri ağlatan aşk filmlerini listeledik. İzlerken Karnınızda Kelebeklerin Uçuştuğu 15 Türk Aşk Filmi · 1.

 • Taqdir koreya seriali 3 qism

 • Qasos korea seriali 4 qism

 • Mumya 1 izle

 • Japon filmleri izle romantik komedi

 • Google translate russian to uzbek kamera


 • Video:Türk filmleri yapımı

  Türk yapımı filmleri

  Kelebeğin Rüyası ( ) IMDB Puanı: 7, 8 · 2. İkimizin Yerine ( ) IMDB Puanı: 6. Nov 04, · En İyi Ağlatan Türk Filmleri Babam ve Oğlum Çağan ırmak yapımı olan film yılında vizyona girdi. Küçük bir kasabada yaşayan Sadık gazetecilik okumak için İstanbul’ a gelmektedir. Bu gelişine babasının karşı çıkmasına rağmen Sadık kendine farklı bir hayat kurmaya çalışmaktadır. Jun 11, · Başyapıtlarımızdan biri sayılan, Cahit Berkay’ ın bestelediği müziğiyle yüreklerimize dokunan ‘ Selvi Boylum Al Yazmalım’ şüphesiz ki listenin olmazsa olmazlarından. Başrollerini Türkan Şoray ve Kadir İnanır’ ın paylaştığı film İstanbul’ dan köye gelen bir kamyon şöförünün köyde yaşayan Asya’ ya olan aşkını konu alıyor. Duygu kendini evlenmek için hazır hissetmemektedir, gerçekleştirmek istediği hayalleri vardır. İki aşık bir anlaşma yapar; eğer beş yıl sonra. Aug 20, · İşte, en iyi Türk yapımı aşk filmleri; SEVMEK ZAMANI Sevmek Zamanı, 1965 yapımı bir filmdir ve Türk sinema tarihinde çığır açmıştır. Filmin yönetmen koltuğunda Metin Erksan oturmaktadır. KONUSU Halil ( Müşfik Kenter) adada ustası Mustafa' yla ( Fadıl Garan) birlikte boyacılık yapmaktadır. Ağlamaksa ağlamak, masalsa sonu oldukça kötü ama ölümsüz aşkı simgeleyen bir masal. En büyük hayali yazdığı senaryolardan birinin filme çekilmesi olan Metin, yapımcılar tarafından sürekli geri çevrilmektedir. Hayalleri yıkılan Metin bir gün gittiği barda Duygu' yla tanışır ve zil zurna sarhoş olan bu kıza evini açar.

  Aşk filmleri, dram, romantik ve romantik komedi olarak üçe ayrılır. Kadın erkek ilişkilerini mercek altına alan bu tür filmler, hem Türkiye' de. Bir Varmış Bir Yokmuş ( ) · 19. Karışık Kaset ( ) · 18. Bu İşte Bir Yalnızlık Var ( ) · 17. Sonsuz Aşk ( ) · 16. İncir Reçeli 2 (. İzleyenleri Ağlatan 10 Yerli Aşk Filmi · Selvi Boylum Al Yazmalım · Ağır Roman · Ayro MoAy · More videos · More videos on YouTube · Issız Adam · Başka. En güzel Türk aşk filmleri listemizde, tutkulu olduğu kadar ağlatan, yer yer gülümsemenizi de sağlayan filmlere yer verdik. Unutmayın ki, Türk yapımı aşk.

  Feb 21, · Ağlatan Türk Yapımı Aşk Filmleri 15 Acı- Tatlı- Ekşi - Reklamlar - Birlikte büyüyen Murat ve Duygu çocukluklarından beri birbirlerine aşıktır. Murat yıllardır Duygu ile kavuşmanın hayalini kurar. Üniversiteden mezun olurken Duygu’ ya evlenmek teklifi eder; fakat beklemediği bir cevapla karşılaşır. Yaklaşan Sevgililer Gününe İnat Ağlatan Yerli Aşk Filmleri · 1. Acı Tatlı Ekşi · 2. Senden Bana Kalan · 3. Bir Varmış Bir Yokmuş · 4. Aşk Tesadüfleri. Apr 13, · Türk aşk filmleri; 1. Sen Yaşamaya Bak Netflix' in yılına damga vuran bu dramatik filminde Melisa isimli bir kadının hikayesini izliyoruz.

  Oğlu Can' ı tek başına büyütmeyi başaran Melisa hastalığı sebebiyle birkaç ay ömrü kaldığını öğrendiğinde son günlerini mutlu geçirmek ve oğlunu emanet edebileceği bir adam bulmak için harekete geçer. Türk Aşk Filmleri: En Çok İzlenen ve Beğenilen 24 Türk Aşk Filmi ve iMDB Puanları · 1. Sevmek Zamanı – IMDb Puanı: 8. Kader – IMDb Puanı:.