Türk dizileri 2020 reyting sıralaması

Apr 12, · Yayınlanan son 3 bölüm baz alınarak TOTAL kitlesinin en çok sevdiği 20 diziyi reyting oranlarıyla listeledik. Vatanım Sensin - 4. 15 reyting ortalaması. Başladığı ilk zamanlarda 10 reytinge bile sığamayan, aşan bir diziydi. Her zaman kalitesini korudu ama kitlesini koruyamadı maalesef. 140k Followers, 150 Following, 5624 Posts - See Instagram photos and videos from DİZİ REYTİNGLERİ VE HABERLERİ. Gizem Alpay ve Yamaç Okur' un derlediği prime time 20+ ABC1 reyting listesine göre, geçen hafta 34 yerli dizi, 2 yerli film ve 2 yabancı film. En yüksek ( başarılı) ve en düşük ( başarısız) reyting alan diziler 23 Aralık Perşembe / Yayındaki Dizi Sayısı : 43 / Biten Dizi Sayısı: 13 / Toplam Dizi Sayısı : 687 / Toplam Oyuncu Sayısı : 1. 871 / Toplam Yorum Sayısı : 34. Aug 17, · A dangerous neighborhood, " The Pit", ran by a noble mafia family called Koçovali. When the family is in the danger of losing the control of The Pit, their youngest son now must come back to his home, where he could never escape from. Stars: Aras Bulut Iynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Riza Kocaoglu, Cem Uslu. yılında Reytingleri en iyi olan diziler hangisi? son bölüm, türk dizileri, reytingler, en iyi diziler, enleri,. İşte Son Bir Ayın En Çok İzlenen Türk Dizileri.

 • Beqaror seriali rus tilida

 • Qasos korea seriali 4 qism

 • Mumya 1 izle

 • Japon filmleri izle romantik komedi

 • Google translate russian to uzbek kamera


 • Video:Türk sıralaması reyting

  Türk dizileri reyting

  ' Zalim İstanbul' dizisinin reytingi ve sıralaması giderek düşüyor. Reyting sonuçları ilk 100 program ratingler tv izlenme oranları günlük tv reytingleri rating sıralaması dizi reytingleri. Tam reytingleri düşüp de kanal yayından kaldıracak mı derken boşanmalar, aldatmalar, ölümler yazıla yazıla dizi kanalın en çok reyting alan. 20 Aralık Pazar günü yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı. Total' de birinci sıradaGülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu, ikinci sırada Masterchef Türkiye, üçüncü sırada Show Ana Haber yer aldı. Haftalık Dizi Reytingleri. Hafta ( 9 Mayıs Pazartesi - 15 Mayıs Pazar) Prime- time yerli televizyon dizilerinin Total ( Tüm Kişiler) grubu sıralamalarını. Burak Sakar' ın derlediği prime time 20+ ABC1 reyting listesine göre, 24- 30 Ocak tarihleri arasında, ATV dizisi Kuruluş Osman en çok. 5 Acun Ilıcalı' nın Takımı Hull City' ye Türk Şirket. Reyting sıralamasını gösteren tablolarda fazla yer kaplamamak adına, reytinglerde ilk 10 sırada yer alan diziler bulunmaktadır.

  Tablolarda yer alan reytingler, TOTAL ( Tüm Kişiler) izleyici kategorisidir. Reytinglerin sayısal istatistiği verilmemektedir, sadece sıralaması verilmektedir. Asmalı Konak: Bu dizinin reytinglerde pek rakibi çıkmadı. · Kurtlar Vadisi: Bir mafya dizisi olan Kurtlar Vadisi özellikle ilk serisi ile her hafta reyting. Televizyon dizilerinin günlük reytingleri, dünün / bugünün rating sonuçları. En az ve en çok izlenen diziler. Reytinglerde tutan ve tutmayan dizi reyting. Bu madde, Türkiye' de anlık olarak yayınlanan televizyon dizilerinin haftalık genel reyting sıralamasını göstermektedir. 13 Aralık tarihinden itibaren. Prime- time yerli televizyon dizilerinin Total ( Tüm Kişiler) grubu sıralamalarını aşağıda bulabilirsiniz.